Rekreačná chata Nikol je miestom, kde si príjemne oddýchnete , či už s rodinou alebo s priateľmi. Kapacitou vyhovuje tak menším rodinám, ako aj veľkým skupinám ľudí. Poskytuje dostatok priestoru na využitie voľného času. V zimnom období sa len 500 m od chaty nachádza výstupná stanica sedačkovej lanovky OravaSnow a po večeroch sa môžete zabaviť v chate na hrách akoje kalčeto, biliard, či šípky. V letom období je priamo pri chate ihrisko, kde si môžete zahrať futbal, či volejba, je tu aj detské ihrisko a večery si príjemne ssprestíte opekačkou , či grilovačkou pri západe slnka.

Prídte a presvedčte sa, že Chata Nikol je to pravé miesto pre Váš oddych.

 

V prípade, že máte záujem o ubytovanie v centre obce, ponúkame možnosť ubytovania v Apartmánovom domčeku MichalJe to nový samostatný apartmán, ktorý pozostáva s kuchyne spojenej s obývacou izbou, špajze, kúpeľne a dvoch samostatných izieb. Tento apartmán ponúka ubytovanie pre max. 8 ludí, v každej izbe je manželská posteľ  a jedna samostatná posteľ s výsuvom, čiže v každej izbe sa vyspia 4 osoby. Vo veľkej vstupnej chodbe je veľká šatníková skriňa, ktorá poskytuje dostatok miesta na uloženie akých koľvek vecí. Kúrenie v objekte je zabezpečované ústredným kúrením a taktiež je tam aj elektrické podlahové vykurovanie. Foto objektu si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII.

Tešíme sa na Vás.

 

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vašeho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míllnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.